Wystawa Pająków

Chciałbyś wziąć ptasznika do ręki i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie? Przyjdź na Wystawę Pająków w Centrum Kultury w Głogówku! Zabierz swoje pociechy, przyjaciół lub drugą połówkę i zrealizujcie wspólnie to marzenie!

Godziny otwarcia:
Codziennie od 10:00 do 18:00

Termin wystawy:
Od 1 do 6 października

Na Wystawie Pająków zobaczysz na żywo:

• legendarne czarne wdowy (Latrodectus sp.) — jedne z najniebezpieczniejszych pająków na Ziemi,
  • Theraphosa stirmi — jeden z największych pająków na świecie,
  • skorpiony, które zmieniają kolor pod wpływem światła UV.

To jednak nie wszystko! Na Wystawie Pająków będziesz mieć możliwość wzięcia ptasznika na ręce i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia. O każdej pełnej godzinie prowadzone są także fascynujące prelekcje, z których dowiesz się więcej na temat interesujących gatunków pajęczaków. Prelegenci z pasją i zaangażowaniem opowiadają o tych niezwykłych stworzeniach, pomagając pokonać arachnofobię i zapragnąć bliskiego kontaktu z ptasznikiem.

Cennik biletów:

• Bilet normalny: 21 zł
  • Bilet ulgowy: 18 zł
  • Wycieczki szkolne: 14 zł (minimalnie 10 osób)
  • Bilet rodzinny: 64 zł (2 dorosłych + 2 dzieci)
  • Dzieci do 4 lat – wstęp gratis (nie dotyczy grup zorganizowanych)

Bilety do nabycia przy wejściu na wystawę (akceptujemy płatność kartą) oraz online: https://www.wystawapajakow.pl/glogowek

Kontakt w sprawie wystawy i rezerwacje dla grup zorganizowanych:
E-mail: kontakt@wystawapajakow.pl

Serdecznie zapraszamy!