VI Głogówecka Gala Andrzejkowa

Koncert Śląskich Gwiazd Szlagierowo i z Humorem - to cykl koncertów z udziałem znanych z wielu stacji Telewizyjnych i rozgłośni Radiowych - Artystów Śląskiej Sceny Muzycznej. Ogromna dawka pozytywnej energii, wspaniała muzyka, regionalny humor - to bez wątpienia ogromny atut, który sprawia że każdy koncert staje się niepowtarzalnym wydarzeniem.

Dla wszystkich miłośników śląskich szlagierów po raz kolejny szykuje się niezapomniana muzyczna uczta. W trakcie wydarzenia usłyszą Państwo artystów znanych z wielu stacji telewizyjnych oraz rozgłośni radiowych na Śląsku i poza jego granicami.

Wystąpią dla Państwa:

• Wesoła Biesiada
  • Trzy Dziołchy ze Śląska
  • Mateusz Troll i Przyjaciele
  • Metrum Reni & Marco
  • Alexander Martinez

Trzy godziny niesamowitego show "Szlagierowo i z Humorem" poprowadzi Andrzej Miś.

Gwarantujemy, że będzie to radosne i rozśpiewane wydarzenie!

Data: 24 listopada 2024 r., godz. 17:00
Miejsce: Centrum Kultury w Głogówku, ul. Batorego 10, 48-250 Głogówek

Bilety w cenie 90 zł ostępne są w Centrum Kultury i na stronie: https://kbq.pl/123331
Kontakt: Centrum Kultury w Głogówku, tel. 77 406 91 40