Scorpion Dance Team

Scorpion Dance Team otwiera swój oddział w Głogówku!

Scorpion DT to rodzinna szkoła tańca nowoczesnego, której celem jest inspiracja i rozwój pasji każdego z tancerzy i w każdym wieku.

Wielokrotnie zdobywali tytuły:

• Mistrza Polski
  • Mistrza Europy oraz
  • Mistrza świata federacji International Dance Organization.

Wzięli również udział w półfinale 8. edycji polskiego programu Mam Talent emitowanego przez stację TVN, a teraz i Twoje dziecko może stawiać pierwsze taneczne szlify wraz z nimi.

Spotkanie informacyjne dla Rodziców i pierwsze taneczne zajęcia otwarte w środę 4.09 o godz.17.00 w Centrum Kultury w Głogówku .

Więcej na www.scorpion.dance