warsztaty Eko-Wakacje

Zapraszamy na Eko-Wakacje w Centrum Kultury w Głogówku!

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Chcecie, aby Wasze dzieci spędziły wakacje w sposób kreatywny i wartościowy? Przyłączcie się do naszych ekologicznych warsztatów "Eko-Wakacje" i pozwólcie im odkryć, jak dbać o naszą planetę!

Termin: 19 lipca 2024
Godziny: 10:00 - 12:00
Miejsce: Centrum Kultury w Głogówku

Co Was czeka?

• Kreatywne zajęcia plastyczne z wykorzystaniem materiałów recyklingowych
  • Ekscytujące gry i zabawy na świeżym powietrzu
  • Warsztaty edukacyjne o ochronie środowiska
  • Spotkania z ekspertami i przyrodnikami
  • Sadzenie roślin i pielęgnacja ogrodu

Nie zabraknie również gier, zabaw na świeżym powietrzu i mnóstwa niespodzianek!

Zapewniamy fantastyczną atmosferę, doświadczonych instruktorów oraz solidną porcję wiedzy podanej w przystępny i angażujący sposób.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona! Zgłoszenia przyjmujemy w Centrum Kultury w Głogówku.

Więcej informacji i zapisy:
Telefon: 77 406 91 40

Dołączcie do nas na Eko-Wakacje i pomóżcie dzieciom odkrywać, jak mogą stać się małymi ekologami!