Filmowy Poranek

Serdecznie zapraszamy na wakacyjne spotkanie filmowe w Centrum Kultury!

Już 12 lipca 2024 roku o godzinie 11:00 wyświetlimy wzruszający, pełen humoru i przygód film "Chłopiec z burzy".

To doskonała okazja, by spędzić letnie przedpołudnie w towarzystwie pięknej historii o przyjaźni małego chłopca z pelikanem. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i znajomych, aby wspólnie przeżyć wakacyjne filmowe emocje!

Tytuł filmu: Chłopiec z burzy
Data: 12 lipca 2024
Godzina: 11:00
Miejsce: Centrum Kultury w Głogówku
Bilet wstępu: 10 zł

Zapisz informację w swoim kalendarzu! Do zobaczenia na filmowym poranku!