Baner

"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie".

Operacja pn. "Smaki dobrego życia" - modernizacja kuchni oraz wyposażenie zaplecza kuchennego Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku na potrzeby prowadzenia warsztatów kulinarnych" mająca na celu stworzenie warunków do prowadzenia warsztatów kulinarnych oraz informatycznych przez przystosowanie obiektu Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Głogówku do prowadzenia zintegrowanej działalności, współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Tło - tutaj jesteś

Spektakl musicalowy

Przygotujcie się na muzyczną podróż! 

Już w najbliższy czwartek zapraszamy na niecodzienny spektakl musicalowy "Co kryje się za drzwiami?" przygotowany przez grupę Orpheum Kids pod okiem Laura Petzuch

Dzieci same wybrały swoje postacie i wkrótce wezmą Cię w niezapomnianą podróż do krainy wielu magicznych drzwi. Czy uda im się odnaleźć klucz do szczęścia? Tego dowiesz się tylko, wchodząc z nami do tej fantastycznej przygody! 

Zapraszamy Cię na niezapomniany wieczór pełen muzyki, tańca i teatru! Nie przegap szansy na wspólną podróż do krainy marzeń! 

Obraz: