Puszka WOŚP dla firm

Dołóż swoją cegiełkę! Postaw sztabową puszkę stacjonarną w swojej firmie lub pracy!

Od 10 grudnia rusza zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych WOSP! Aby dołączyć do akcji, już teraz wypełnij formularz zgłoszeniowy i dostarcz go do sztabu w Centrum Kultury w Głogówku lub zarejestruj się na stronie https://iwolontariusz.wosp.org.pl/

Formularz zgłoszeniowy do pobrania:
formularz-zgloszeniowy-puszki-stacjonarnej.pdf

Regulamin sztabowej puszki stacjonarnej:
regulamin-sztabowej-i-firmowej-puszki-stacjonarnej-32-finalu.pdf

Procedura rejestracji puszki stacjonarnej:
procedura-rejestracji-sztabowej-oraz-firmowej-puszki-stacjonarnej-32-finalu-zalacznik-numer-2.pdf

Informacje można uzyskać w CK w Głogówku od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
Liczba puszek ograniczona!

Zapraszamy do akcji!