Zostań wolontariuszem WOŚP

Zgłoś się do Centrum Kultury w Głogówku i zostań wolontariuszem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Graj z nami! 32. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 28 stycznia 2024 r.

Cel: Płuca po pandemi. Gramu dla dzieci i dorosłych.
Hasło finału: Tu wszystko gra! OK!
Sztab #5433 w Głogówku

Wypełnioną ankietę wolontariusza wraz ze zdjęciem należy dostarczyć do dnia 4 grudnia 2023 r. do sztabu w CK w Głogówku
lub można także zapisać się online poprzez rejestrację na stronie iwolontariusz.wosp.org.pl (wygodniejsza opcja).

Liczba miejsc ograniczona!

ankieta-wolontariusza-32-finalu.pdf