Ogólnopolski Konkurs Recytatorski - eliminacje gminne

Centrum Kultury w Głogówku serdecznie zaprasza uczniów VII i VIII klas podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe do udziału w 67. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

Konkurs będzie się odbywać w formie czterech turniejów:

1. TURNIEJ RECYTATORSKI
  2. TURNIEJ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA
  3. TURNIEJ POEZJI ŚPIEWANEJ
  4. WYWIEDZIONE ZE SŁOWA

Zasady konkursu oraz wytyczne znajdują się w załączonym regulaminie 67. OKR - eliminacje gminne: regulamin_67.OKR_-_eliminacje_gminne.pdf

Etap gminny będzie przeprowadzony online.

Zgłoszenia do eliminacji gminnych 67. OKR (wypełnione drukowanymi literami) należy przesłać wraz z nagraniem wideo na adres mailowy: ck.konkurs@glogowek.pl lub dostarczyć osobiście do Centrum Kultury w Głogówku do dnia 15.04.2022 r.

karta_uczestnika_67_OKR-_Recytatorski_i_Wywiedzione_ze_slowa.pdf
Karta_uczestnika_67_OKR_-Poezja_spiewana.pdf
Karta_zgloszeniowa_67_OKR-_Teatr_jednego_aktora.pdf

Wyniki tego etapu będą podane na stronie internetowej CK w Głogówku w dniu 21.04.2022 r.
Komisja konkursu gminnego wybierze najlepsze prezentacje, które zostaną zgłoszone do etapu rejonowego w Prudniku.

Wszelkie zapytania można kierować na adres mailowy: ck@glogowek.pl